Yhteystietomme:

K. T. Tähtinen Oy

PORI

Raja-Hiltantie 9
(02) 631 1211 

Kruuti-Jussintie 7

(02) 631 1211

SEINÄJOKI

Teollisuustie 29
(06) 421 0800

Laskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: 003701372367

Operaattori: Maventa (003721291126) 

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskun osoite: 01372367@scan.netvisor.fi

 

Y-Tunnus: 0137236-7


Henkilökunta:
Pori
Mikko Nissilä
Osastopäällikkö (sij.) LVI

050 336 7350
mikko.nissila@kttahtinen.fi

Jari Niemi
LVI Projektinhoitaja

050 338 7838
jari.niemi@kttahtinen.fi

Marko Kruunari
Osastopäällikkö TALOTEKNIIKKAHUOLTO

044 763 6771
marko.kruunari@kttahtinen.fi

Marko Niemi
Osastopäällikkö METALLI / Laatupäälikkö

050 475 4228
marko.niemi@kttahtinen.fi

Veli-Matti Wallin
Projektinhoitaja METALLI

040 553 9471
veli-matti.wallin@kttahtinen.fi

Vesa Tähtinen
vt toimitusjohtaja · Osastopäällikkö PELTI · Rakennuspeltiseppämestari

040 510 6070
vesa.tahtinen@kttahtinen.fi

Turo Virtanen
Projektinhoitaja PELTI · Myrskypäivystys 24/7

044 727 4772
turo.virtanen@kttahtinen.fi

Anne Mäkinen
Verstastyöt PELTI

050 511 9437
anne.makinen@kttahtinen.fi

Markku Heino
Väestönsuojat - määräaikaistarkastus, huolto ja tiiveyskokeet

040 580 2080
markku.heino@kttahtinen.fi

Minna Pihlajaniemi
Toimistonhoitaja

050 591 4170
minna.pihlajaniemi@kttahtinen.fi

Seinäjoki
Vesa Tähtinen
vt toimitusjohtaja

040 510 6070
vesa.tahtinen@kttahtinen.fi

Veijo Vilppola
Projektinhoitaja / verstastyöt PELTI

044 773 2406
veijo.vilppola@kttahtinen.fi

Timo Koskinen
LVI Projektinhoitaja

044 7526 600
timo.koskinen@kttahtinen.fi


Sijainti:
 

Pori

 

Seinäjoki