Yhteystietomme:

K. T. Tähtinen Oy

PORI

Raja-Hiltantie 9
(02) 631 1211 

Kruuti-Jussintie 7

(02) 631 1211

SEINÄJOKI

Teollisuustie 29
(06) 421 0800

Laskutustiedot:

Verkkolaskut: FI2257044910000090 / OKOYFIHH 

Y-Tunnus: 0137236-7

Sähköposti: ostolaskut@kttahtinen.fi

Paperilaskut: Raja-Hiltantie 9, 28600 PORI


Henkilökunta:
Pori
Sami Pylväläinen
Osastopäällikkö LVI

050 595 6590
sami.pylvalainen@kttahtinen.fi
Yhteydenotot toistaiseksi: Jari Niemi

Jari Niemi
Lvi / Laatupäällikkö

050 338 7838
jari.niemi@kttahtinen.fi

Marko Kruunari
Osastopäällikkö TALOTEKNIIKKAHUOLTO

044 763 6771
marko.kruunari@kttahtinen.fi

Marko Niemi
Osastopäällikkö Metalli

050 475 4228
marko.niemi@kttahtinen.fi

Veli-Matti Wallin
Projektinhoitaja METALLI

040 553 9471
veli-matti.wallin@kttahtinen.fi

Vesa Tähtinen
Osastopäällikkö PELTI · Rakennuspeltiseppämestari · Varatoimitusjohtaja

040 510 6070
vesa.tahtinen@kttahtinen.fi

Turo Virtanen
Projektinhoitaja PELTI · Myrskypäivystys 24/7

044 727 4772
turo.virtanen@kttahtinen.fi

Anne Mäkinen
Verstastyöt PELTI

050 511 9437
anne.makinen@kttahtinen.fi

Markku Heino
Väestönsuojat - määräaikaistarkastus, huolto ja tiiveyskokeet

040 580 2080
markku.heino@kttahtinen.fi

Pauliina Haikonen
Toimistopäällikkö

044 074 1258
pauliina.haikonen@kttahtinen.fi

Seinäjoki
Vesa Tähtinen
Osastopäällikkö PELTI

040 510 6070
vesa.tahtinen@kttahtinen.fi

Veijo Vilppola
Projektinhoitaja / verstastyöt PELTI

044 773 2406
veijo.vilppola@kttahtinen.fi


Sijainti:
 

Pori

 

Seinäjoki